Rusza nabór wniosków do programu „Zachodniopomorskie Małe Skarby”

You are currently viewing Rusza nabór wniosków do programu „Zachodniopomorskie Małe Skarby”

Już od 01.03.2022 roku od godziny 8.30 rusza nabór wniosków do programu „MAŁE SKARBY”.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego w latach 2014-2020, Działanie 6.6. Programy zapewnienia zwiększenia dostępu do opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Beneficjentami projektu mogą być mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy chcą powrócić do pracy po przerwie związanej z urodzeniem dziecka (przebywający na urlopie macierzyńskim, wychowawczym lub biernych zawodowo, którzy chcieliby po urodzeniu dziecka podjąć pracę).

W ramach projektu „Zachodniopomorskie Małe Skarby” refundowane jest 95% kosztów pobytu dziecka w żłobku, klubie dziecięcym, u dziennego opiekuna lub niani. Zwrot kosztów możliwy jest przez maksymalnie 12 miesięcy.

Wszelkie informacje na temat programu „Zachodniopomorskie Małe Skarby” dostępne są na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy.

W naszym Żłobku znajdziecie Państwo wolne miejsca dla Waszych dzieci. Zapewniamy najwyższy standard opieki oraz nowoczesne wyposażenie Żłobka.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej placówki.