Rekrutacja do żłobka w Szczecinie

Aby zapisać dziecko do żłobka należy:

  • pobrać i wypełnić wniosek, a następnie przesłać go drogą mailową lub osobiście złożyć w siedzibie żłobka,
  • po otrzymaniu wniosku skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu podpisania umowy.
  • wpłacić wpisowe na nr konta: 35 2490 0005 0000 4600 3580 0944

Jak wygląda rekrutacja do żłobka?

Nasz żłobek w Szczecinie prowadzi rekrutację przez cały rok. Sprawdzając informacje na naszej stronie, dowiecie się Państwo jak zapisać swoją pociechę do naszego żłobka. Żłobek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 17.00

Do naszego żłobka przyjmujemy dzieci od 6-go miesiąca do 3-go roku życia (w uzasadnionych przypadkach możemy przyjąć dziecko do 4-go roku życia). Dziecko można do nas zapisać w dowolnym momencie – rekrutacja trwa cały rok. Dzieci przyjmowane są w kolejności zgłoszenia w zależności od ilości dostępnych wolnych miejsc w danym momencie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszym żłobkiem dla swojego Dziecka, zapraszamy do odwiedzenia nas. Podczas spotkania w naszej placówce możecie Państwo dokładnie obejrzeć sale, w których Wasze Dziecko będzie spędzało czas, zobaczyć nasz Czarodziejski Ogród, w bezpośredniej rozmowie uzyskać wiele informacji i odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Osobiście przekonacie się, że tuż po przekroczeniu progu naszego żłobka zaczyna dziać się magia, a „Czarodziejska różdżka” to nie tylko nazwa, ale atmosfera nią wyczarowana. Na spotkania zapraszamy po godzinach pracy żłobka lub w weekendy ponieważ dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Różdżkowiczów uczęszczających do naszej placówki.

Żłobek „Czarodziejska różdżka” zastrzega sobie prawo do odmówienia przyjęcia Dziecka do placówki.